Děti - bylinky pro děti

 

Bylinky tradiční čínské medicíny využívají dospělí i děti. Uvádíme základní přehled bylinných směsí v podobě sirupů nebo tablet, které se mohou hodit Vašim dětem. Jsou zde obsažené sestavy na podporu správné funkce dýchání a dýchacích cest nebo bylinky podporující dobré trávení a chuť k jídlu. Dále bylinky dodávající energii, vitalitu do dětského organismu nebo stimulující imunitní systém a obranyschopnost těla. Ve směsích se hojně využívají příznivé účinky vitální hub jakou jsou například Reishi, Cordyceps, Shiitake.  

Zajímavé jsou i produkty, kde se spojují příznivé účinky vitálních hub, bylin a medu. Najdete zde tak bylinné medy, které můžete svým miláčkům míchat ráno do oblíbené snídaňové kaše a ještě víc tak podpořit dobrý start do nového dne pro své nejmenší.

V neposlední řadě za zmínku určitě stojí i Acerola – přírodní zdroj vitamínu C nebo Betaglukan, či MultiCell – multivitamín.

Přípravky jsou určené pro děti od tří let. Základ je v podobě sirupů, ale je možné vybírat i z formy kapslí. Kde v případě, že je problém s polykáním kapsle, je možné ji vysypat do malého obsahu vody, čaje a nechat dítě vypít.

Rády bychom Vám popsaly přesně, konkrétně a detailně účinky jednotlivých bylin nebo bylinných směsí, ale legislativa nám to bohužel neumožňuje. Pokud váháte s výběrem, obraťte se na nás prostřednictvím kontaktního formuláře. Rády Vám zodpovíme Vaše dotazy a pomůžeme s vhodnou volbou bylin právě pro Vás.  

Odběr novinek

Přihlašte se k odběru novinek a slevových akcí!