Očista jater a organismu - detox

Očista organismu není jen očista jater, ale celková detoxikace organismu. Pročištění těla je vhodné čas od času absolvovat. Všeobecně jsou známé jarní očisty, kdy se podporuje nastartování správných mechanismů fungování těla po zimě. Vlivem působení vnějších nepříznivých podnětů se v těle hromadí škodlivé nebo neprospěšné látky, které negativně působí na správné fungování orgánů a těla jako celku. Mluvíme samozřejmě jak o fyzické stránce věci, tak o psychice a jejím přetížení díky stresu, úzkosti, nedostatku kvalitního odpočinku a spánku… K očistě organismu bez pochyby patří ostropestřec, chlorella nebo bylinné tinktury a kúry paní Mgr.Jarmily Podhorné.

Jaro je symbolem nového života, zrození, růstu a rozkvětu. Pojďte využít tento krásný čas a věnujte svému tělu péči, kterou si zaslouží!

Rády bychom Vám popsaly přesně, konkrétně a detailně účinky jednotlivých bylin nebo bylinných směsí, ale legislativa nám to bohužel neumožňuje. Pokud váháte s výběrem, obraťte se na nás prostřednictvím kontaktního formuláře. Rády Vám zodpovíme Vaše dotazy a pomůžeme s vhodnou volbou bylin právě pro Vás.  

Odběr novinek

Přihlašte se k odběru novinek a slevových akcí!