Jarní očista

Detox šetrně a přírodní cestou

Bylinky na očistu organismu

Účinná detoxikace organismu - MycoDetox

490,-

MycoDetox je směsí vitální houby Reishi a zelených řas Chlorelly a Spiruliny. Tato kombinace má za úkol pročistit organismus, podpořit přirozenou obranyschopnost. Ze studií je zřejmé, že právě zelené řasy dokáží dále podporovat normální trávení, pročišťovat játra, udržovat normální hladinu cukru v krvi a pomáhají kontrolovat tělesnou hmotnost. Dále jsou dobré pro udržování svalové hmoty a celkově pro vitalitu člověka.

Přírodní antioxidant a bylina na pročištění jater - Ostropestřec mariánský

390,-

Ostropestřec se používá k péči o játra – podporuje jejich funkci. Chrání jaterní tkáň tím, že přispívá k jejich detoxikačnímu a regeneračnímu potenciálu. Pomáhá při trávení a pročištění těla, příznivě ovlivňuje stav srdce. Kořen pampelišky působí s těmito účinky synergicky a zesiluje je. Ostropestřec je obohacen o 30% extrakt z houby Reishiextrakt z kořene pampelišky, který směs svými účinky vhodně doplňuje.

BIO Chlorella - cesta,jak posílit imunitu

690,-

Bio Chlorella pomáhá podporovat imunitu, vitalitu, normální funkci střevního traktu, přirozenou obranyschopnost, normální činnost jater, cév a srdce. Dále působí jako antioxidant. Chlorella pyrenoidosa je spolu se Spirulinou snad jednou z nejznámějších sladkovodních řas. Obsahuje velké množství vitamínů, minerálů, esenciálních nenasycených mastných kyselin a chlorofyl. Ten podporuje tvorbu červených krvinek. Chlorellu můžeme použít pro jednorázovou detoxikační kůru nebo dlouhodobě k preventivním účelům.

MycoClean bylinná detoxikační kůra

390,-

MycoClean je směsí vitální houby Maitake a čínských bylin. Maitake našla své významné uplatnění při podpoře řešení metabolického syndromu. Velký podíl ve směsi tvoří slzovka. Která je známá nejen jako bylina ale i jako velmi vhodná a zdravá potravina.

Byliny na detox - Doplněk z bylin jako pomoc při detoxikaci a regeneraci organismu Jarmila Podhorná Naděje - Bylinkový Fénix

418,-

Kúra – Naděje – Mgr. Jarmila Podhorná 

Bylinky na detoxikaci organismu podporují činnost jater, ledvin a střevního traktu. Díky tomu přispívají k očistě tela a pomáhají udržovat normální hladinu cholesterolu. Stimulují kvalitu a oběh krve. Kúra je doporučována zejména po zimě jako příprava na jaro a nový rok.

454,-

Kúra – Naděje – Mgr. Jarmila Podhorná

Byliny na očistu organismu v této kúře mají za úkol zvyšovat odolnost organismu proti nepříznivým vnějším podnětům. Obsahuje antioxidanty, pomáhá posilovat obranu těla proti kyslíkovým radikálům a přirozeně podporuje detoxikaci organismu.

553,-

Kúra – Naděje – Mgr. Jarmila Podhorná

Bylinky na játra mají za úkol podpořit správnou funkci jater a tím i samotné trávení. Směs je vhodná pro lidi v rekonvalescenci po prodělaných jaterních onemocněních. Kombinace bylin v kúře napomáhá k detoxikaci organismu.

418,-

Kúra – Naděje – Mgr. Jarmila Podhorná

Bylinky na hubnutí mají za úkol podporovat snižování tělesné hmotnosti. Stimulují funkci jater, ledvin a střev a přispívají ke štěpení cukrů, tuků, dobrému trávení a vyprazdňování. Celkově směs posiluje organismus, chrání cévy a srdce.