Kozlík lékařský a další byliny na podporu duševního zdraví

Duševní zdraví je stejně důležité jako dobrý stav fyzického těla. Mnoho zdravotních problémů pramení z toho, že strádá duše. Jsme neustále konfrontováni s nepříjemnými vedlejšími “produkty” dnešní uspěchané doby. Stres, dlouhodobé duševní vyčerpání a přepracování, nedostatek kvalitního odpočinku a relaxace si vybírají svou daň na našem zdraví. Typickými symptomy jsou nespavost, nervozita, úzkosti, strachy, výkyvy nálad, únava, trávicí problémy, deprese.

Udělaly jsme pro Vás výběr základních bylinných přípravků, které pomáhají v péči o dobré duševní zdraví. Jsou zde jak české tak čínské byliny. Patří mezi ně například kozlík lékařský nebo třezalka ale i šafrán a další bylinné směsi nebo kúry podporující psychiku.

Rády bychom Vám popsaly přesně, konkrétně a detailně účinky jednotlivých bylin nebo bylinných směsí, ale legislativa nám to bohužel neumožňuje. Pokud váháte s výběrem, obraťte se na nás prostřednictvím kontaktního formuláře. Rády Vám zodpovíme Vaše dotazy a pomůžeme s vhodnou volbou bylin právě pro Vás.  

Odběr novinek

Přihlašte se k odběru novinek a slevových akcí!