V naší terapeutické praxi se setkáváme se ženami a jejich příběhy, problémy, radostmi i strastmi. Pro rychlou a snadnou orientaci v eshopu, jsme pro Vás udělaly  základní výběr bylinných produktů vhodných pro ženy v jednotlivých fázích života.

Najdete zde bylinné směsi, které harmonizují menstruaci a její průběh. Nebo menstruaci příznivě ovlivňují, zmírňují nepříjemné projevy související s měsíčkami nebo mají dosah na hormonální aktivitu ženy.  Bylinky, které stimulují funkci fyzického těla. Ale i bylinky, které pohladí a uklidní rozbouřenou, rozrušenou nebo skleslou mysl.

Představujeme také bylinky, které ocení ženy v aktivním reprodukčním období. Ženy, které se poukouší o miminko nebo se na toto radostné období života teprve připravují a samy nebo společně se svým partnerem chtějí pro své tělo něco udělat, chtějí ho na těhotnění nebo těhotenství samotné připravit za pomoci přírodní a šetrné cesty.

I ženy, které už mají rodinu zajištěnou a naopak řeší těžkosti spojené s přechodem – menopauzou si u nás své bylinky najdou.

Ve výběru jsou bylinky nejen pro gynekologickou oblast, ale i bylinné prostředky užitečné pro zlepšování kvality života a míry zdraví. Bylinky, které umí podporovat a stimulovat obranyschopnost organismu – imunitu. Bylinky podporující správnou funkci orgánů. Nebo bylinky, které působí příznivě na psychiku – nervy, spánek, úzkosti a vše co přináší dnešní uspěchaná a náročná doba.

Rády bychom Vám popsaly přesně, konkrétně a detailně účinky jednotlivých bylin nebo bylinných směsí, ale legislativa nám to bohužel neumožňuje. Pokud váháte s výběrem, obraťte se na nás prostřednictvím kontaktního formuláře. Rády Vám zodpovíme Vaše dotazy a pomůžeme s vhodnou volbou bylin právě pro Vás.  

Mentální výkonnost, paměť, psychika

Odběr novinek

Přihlašte se k odběru novinek a slevových akcí!